Сб, 22.06.2024, 04:14

Шепетівський МНВК

Календар
«  Червень 2024  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Наше опитування
Яка професія Вас найбільш приваблює?
Всього відповідей: 137
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інноваційні технології

Інноваційні технології
         
        Ми переконані, що цілеспрямоване використання інноваційних форм, методів, технологій навчання при належній організації освітнього процесу дає змогу добитися високої ефективності у підготовці майбутнього кваліфікованого робітника.
         Колектив розпочав роботу над проблемою музейної педагогіки. Ця робота почалася з створення комбінатовського музею "Технічних засобів навчання та інформаційних технологій" (свідоцтво № 23-24-14 від 22.11.2010р.), тому що саме він виконує важливу суспільну місію. Музей збирає, зберігає, досліджує і експонує з метою навчання предмети, що свідчить про досягнення науки і техніки. Його база використовується для проведення навчальних занять, ознайомчих екскурсів тощо.  У 2020 році екскурсовод, учениця групи 10-2-4 Буднік Анастасія посіла ІІ місце в обласному турі Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів "" Край, в якому я живу"
  
        Діти з обмеженими фізичними можливостями потребують гідних умов життя, щоб мати можливість адаптуватися в суспільстві. Саме тому з вересня 2008 р. стартував в МНВК проект "Професійне навчання дітей з обмеженими можливстями".
        Його мета - створення умов для професійного навчання та постійної соціалізації дітией з вадами слуху, а також формування щодо них нової суспільної філсофії.
        У 2010 р. закінчила навчання група з професій "Оператор комп'ютерного набору", у якій навчались 6 учнів сурдокласу загальноосвітнього пансіну та 10 учнів ЗНЗ нашого міста. Попри несхжість учні осягнули науку взаєморозуміння.
 
       На сьгоднішній день 3 учні сурдокласу продовжують навчання у відкритому університеті розвитку людини "Україна" віннецькому соціально-екномічному інституті за напрямком "Документознавство та інформаційна діяльність". фото 
        А наш клектив продовжує поглиблювати знання з інклюзивної освіти і налагодив тісну співпрацю з Шепетівським реабілітаційним дитячим центром. фото
        Традиційні педагогічні методики поступилися місцем проєктним технологіям. Вміння користуватися цією технологією є показникм високої кваліфікації вчителя. В МНВК завдяки цієї технології втілюється ряд найважливіших положень сучасної педагогіки, вдосконалюються освітній  процес. У нас створені і втілені проекти:
 
     - педагогічні
 • "Виховуємо толерантну особистість"
 • "Формуємо в учнів фахоову майстерність шляхом впровадження у навчальний процес народних традицій та звичаїв "
 • "Формування професійної компетентності учнів у процесі проектної діяльності"

     - учнівські

 • "Капелюшок завжди у моді"
 • "Створюємо власну рекламу професій"
 • "Нове життя старим речам"
 • "Декор приміщень картинами зі скла"
 • "Скатертина самобранка"
 • Екоторбинка
 • Добрі справи
 •